Kümblustünn – suvepäevade hitt

Firma suvepäevad (ja ka talvepäevad) on kahtlemata üritus, mida töötajad iga aasta ootavad. Suvepäevad aitavad töötajad tuua välja nelja seina vahelt, soodustada ühtsustunnet ja omavahelist suhtlemist ning motiveerivad inimesi.

Kui aga suvepäevi ei korraldata just päris esimest korda, on iga ettevõte silmitsi küsimusega „mida sel aastal korraldada“? Valik on lai, kuid kindlasti tahaks töötajatele pakkuda midagi uut ja huvitavat.

Meie ei paku küll suvepäevadeks täispaketti ideid, kuid kümblustünn on kahtlemata üks innovatiivne meelelahutus, mis suvepäevade kavasse lülitada. Kui päev on olnud teguderohke, siis õhtul kümblustünnis lõõgastumine on kahtlemata igale inimesele meelepärane.

Meie kümblustünn on turul saada olevatest tünnidest kõige suurem ja mahutab korraga kuni 10 inimest. Õhtuste ürituste tarbeks on kümblustünnil ka mahe LED valgustus.

Vajad ideed meeldejäävateks suvepäevadeks? Küsi meilt hinnapakkumist!

Mis on kümblustünn?

Kümblustünn on autoga transporditav ratastel nö sügav vann – puidust ümbrise ja klaasplastist sisuga. Kümblustünn täidetakse veega ning vett köetakse tünni küljes oleva ahjuga (puudega), kuniks vesi on saavutanud sobiva temperatuuri. Täpsema info leiab Kasutusjuhendist. Kümblustünni võib kasutada iga ilmaga, sh talvel ning palaval suveajal võib seda kasutada hoopis jahutava basseinina.

Meie kümblustünn on turul saada olevatest tünnidest kõige suurem ja mahutab korraga kuni 10 inimest. Õhtuste ürituste tarbeks on kümblustünnil ka mahe LED valgustus.

Pakume soovi korral ka täisteenust, mis sisaldab transporti, kümblustünni paigaldamist, ja kokku panemist. 

kumblustunni-rent-suvepäevade-ideed