Kümblustünni rent üritusteks

Meie aastasse mahub üksjagu tähtpäevi ja tähistamist väärivaid päevi. Siia mahuvad sünnipäevad, kooli lõpetamised, poissmeeste- või tüdrukuteõhtud, firmaüritused ja palju-palju muud. Sealjuures, ainuüksi sünnipäevasid koguneb keskmisel perel aasta peale kokku vähemalt kaks, aga tihtipealt 5-6 või isegi rohkem.  Ja iga üritusega kaasneb alati stress – „mida küll kinkida“ või „mida ürituse raames teha“. Mida suurem on valik, seda keerulisem on otsust teha.

Meie arvame, et kinkida võiks hinnalisi elamusi – koos veedetud aega, millest kannatab rääkida veel aastaid. Üritust, mis koosneb elamusest, ei ole keeruline korraldada ja ettevõtmine vajab vaid osalejate ühtset meelt ja soovi ühise ürituse korraldamiseks. See võib olla midagi lihtsat nagu kino ja õhtusöök, rallivõistlus kartidel või lõõgastav õhtu koos kümblustünniga.

Ning loomulikult ei tasu ära unustada neid hetki, kus lihtsalt sooviks sõprade või sõbrannadega üks teistmoodi õhtu veeta, jutustades elust-olust ja töönädala lõppu nautida.

Ettevõtetele pakub kümblustünn innovatiivset meelelahutust, mis suvepäevade kavasse lülitada. Kui päev on olnud teguderohke, siis õhtul kümblustünnis lõõgastumine on kahtlemata igale inimesele meelepärane.

Kümblustünn on mõnus viis muuta iga üritus tõeliselt nauditavaks ja lõõgastavaks. Meie klientide tagasiside näitab, et see on garanteeritult peo hitt!

Proovige, ja uskuge meid – kümblustünniga üritus on korraldamist väärt. Loome mälestusi aastateks!